Принтер HP Tango не потрібні дроти

HP Tango

Принтер HP Tango

Компанія HP анонсувала новий принтер Tango для друку фотографій і документів. Це бездротове рішення, що дозволить друкувати на ньому з будь-якого пристрою без мук з кабелями.

Головною фішкою в HP Tango став дизайн – принтер схожий на стильний предмет інтер’єру, але ніяк не на будь-який пристрій. Керувати ним можна через додаток під Android або iOS, а друкувати на ньому можна, по суті, з будь-якої точки світу. Для цього потрібно лише підключити його до домашньої бездротової мережі з доступом в інтернет і виводити на друк знімки з дому, перебуваючи при цьому в іншій країні або як мінімум за межами житла.

HP Tango можна управляти навіть голосом – є підтримка помічників Google Асистент, Microsoft Cortana і Amazon Alexa, і перший не так давно став розуміти російську мову. Принтер в даному випадку струменевий, і він може видавати до 11 сторінок в хвилину. Старт продажів відбудеться вже в жовтні поточного року за ціною 150 доларів США, і до нього можна придбати спеціальну обкладинку за 50 доларів, яка ще сильніше прикрасить його. Сканера в HP Tango немає, так як це саме принтер, а не МФУ, зате в деяких країнах на нього поширюється дія сервісу по доставці картриджів HP Instant Ink.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *