Raytheon Uncia – унікальний повністю водонепроникний ноутбук

Raytheon Uncia

Анонсовано перший в світі повністю водонепроникний ноутбук Raytheon Uncia зі ступенем захисту IP68. На презентації його поміщали в акваріум і включали, і це не принесло йому зовсім ніякої шкоди.
Поки що Raytheon Uncia не готовий до серійного виробництва, але знаходиться на одній з фінальних стадій розробки. Всупереч очікуванням, ноутбук виявився дуже тонким – всього 13 міліметрів в товщину при вазі не більше 1,1 кілограма, тобто за основними габаритами це сучасний мобільний ПК, якому не потрібен величезний важкий корпус. Крім того, екран Raytheon Uncia є сенсорним може повертатися на 360 градусів, що перетворює лептоп в наворочений планшет.

Raytheon Uncia працює на ОС Windows 10 від Microsoft і поставляється з процесором Intel Core i7-8550U з частотою до 4 ГГц на чотирьох ядрах. Що важливо, CPU охолоджується тільки радіатором через мінімального тепловиділення. Інші специфікації унікального ноутбука-амфібії не розкриваються, так само як і його вартість, а масове виробництво попередньо призначене на четвертий квартал поточного року.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *