Razer Sila – це високопродуктивний двосмуговий маршрутизатор для геймерів

Razer Sila

Razer Sila високопродуктивний маршрутизатор

Razer як і раніше тісно пов’язаний з ноутбуками і геймерской переферией, але в останні роки американська компанія шукає нові сегменти ринку, на яких вона може наростити свою присутність. Наприклад, в минулому році ми побачили перший ігровий смартфон з простою назвою Razer Phone, а скоро буде представлений його приймач. Нещодавно виробник вирішив спробувати себе на ринку мережевого обладнання і оголосив про новий ігровому продукті під назвою Sila.

Це високопродуктивний маршрутизатор Wi-Fi, з яким Razer безпосередньо націлений на гравців, яким необхідно використовувати бездротові з’єднання для серйозних ігор. І це незважаючи на те, що провідні з’єднання більш стабільні і забезпечують кращу продуктивність, потокові посилання і мультимедіа.

Виробник говорить про Razer Sila як про найшвидше ігровому маршрутизаторі з усіх, що зараз присутні на ринку. Ми, природно, довіряємо словами такого авторитетного і маститого виробника, але все одно будемо тестувати новинку.

Таким чином, перший маршрутизатор Razer оптимізований для зменшення затримок при грі на консолях, ПК, ноутбуках або мобільних пристроях. З цією метою виробник встановив власне програмне забезпечення FasTrack на Sila і використовує механізм QoS для інтелектуального управління мережевим трафіком і пріоритету в грі.

Програмне забезпечення FasTrack дозволяє користувачам встановлювати пріоритети трафіку на основі програми, а також на тип пристрою (комп’ютери, консолі, інтелектуальне телебачення і т. Д). Програмне забезпечення може автоматично виявляти консолі PlayStation, Xbox або Switch, тому можна легко визначити, який з них повинен отримувати більше «потужності» від маршрутизатора, і, якщо діти в іншій кімнаті грають в Mario Kart на обладнанні Nintendo, ми все ще можемо насолоджуватися більшою частиною пропускної здатності під час гри Fortnite на PS4. FasTrack також дозволяє користувачам автоматично резервувати певну пропускну здатність для онлайн-ігор.

Strength програмна технологія Mesh, що дозволяє підключати один до одного три маршрутизатора щоб забезпечити сигнал на площі понад 550 м 2. Також варто додати, що це трисмуговий обладнання з виділеної прямим зв’язком 5 ГГц, яка часто не береться до уваги в маршрутизаторах цього типу і має переклад в продуктивність. Пристрій також підтримує незалежні з’єднання fronthaul для чотирьох незалежних каналів DFS для зменшення перешкод і перевантаження мережі.

Що стосується бездротових технологій, то відомо, що є підтримка 2,4 ГГц 802.11n на швидкості до 400 Мбіт/с, 5 ГГц 1 802.11ac зі швидкістю до 1734 Мбіт/с, 5GHz 802.11ac-2 зі швидкістю до 866 Мб/с .

Новинка Razer Sila була представлена ​​сьогодні, її вартість на європейському ринку складе 300 євро (на жаль, це явно вище, ніж в США, де маршрутизатор був оцінений в 250 доларів США).

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *