Regal Titanium – іміджевий мобільний телефон зі стильним титановим корпусом

Regal Titanium

Новий іміджевий телефон Regal Titanium, виконаний з литого титанового корпусу, був представлений компанією Gresso. Ця компанія спеціалізується саме на таких розробках, що відповідають статусу власника, як правило, кількість випущених моделей обмежена, а їх ціна, робить їх малодоступними. Єдиний недолік, як цього мобільного телефону, так і інших подібних пристроїв, що викликають легке здивування, це досить слабкі технічні характеристики на тлі стильного дизайну з використанням наддорогих матеріалів.

Мобільний телефон Regal Titanium виконаний з міцного титанового корпусу, дисплей захищений міцним мінеральним склом, на тлі стильного однотонного корпусу, виділяються сталеві кнопки. За словами розробників, телефон здатний витримувати несприятливі температурні умови, падіння з висоти, дія вологи і води. Сам по собі, титановий корпус успішно протистоїть впливу корозії, вологості і впливу солей.

Технічні характеристики пристрою говорять про те, що телефон призначений для ділових розмов, а не розваг. Regal Titanium заснований на базі телефону Nokia S40, користувачеві доступно 30 Mb призначеного для користувача простору, а також його розширення за допомогою карт пам’яті формату micro-SD до 2 ГБ, є модулі бездротового зв’язку Wi-Fi і Bluetooth 2.0, підтримка FM, камера на 2, 0 Мп. Компанія збирається випустити обмежену партію цієї моделі в кількості 333 шт. Ціна телефону Regal Titanium становить 4500 доларів за штуку.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *