Рекорди швидкості з відеокартою ASUS GTX 680

ASUS GTX 680

Відеокарта ASUS GTX 680

Новий графічний процесор NVIDIA Kepler. Відеокарта ASUS GTX 680, завдяки 28 нм графічного процесора з архітектурою Kepler, отримала високий рівень продуктивності в сучасних іграх з підтримкою DirectX 11. Запорукою успіху новинки стали 1536 потокових процесорів CUDA, 2 Гбайт графічної пам’яті GDD5 з частотою 6008 МГц і 256 бітна шина даних. Завдяки технології GPU Boost, відеокарта в режимах максимального навантаження автоматично підвищує частоту графічного ядра на 50 МГц. Любителям розгону, напевно, захочеться випробувати весь потенціал графічної карти ASUS GTX 680, тому в комплект поставки входить фірмова утиліта GPU Tweak, яка за допомогою простого і інтуїтивного інтерфейсу зробить розгін відеокарти не тільки високим, але ще легким і швидким.

Енергоспоживання відеокарти під навантаженням становить всього 195 Ватт, в той час як попередні покоління відеокарт мали рівень енергоспоживання понад 250 Ватт. Гнучка настройка і розгін. ASUS GPU Tweak вже давно заслужила репутацію однієї з найбільш гнучких і зручних утиліт для розгону відеокарт, і тепер її можна використовувати для роботи з новим графічним процесором NVIDIA Kepler. GPU Tweak дозволить розігнати відеокарту, заблокувати перемикання частот в режим зниженого енергоспоживання 2D (для отримання більш точних результатів в бенчмарках) і оновити BIOS і драйвера відеокарти. До складу утиліти також входить спеціальний віджет, який дозволяє завжди мати під рукою важливу інформацію про частоти відеокарти, швидкості обертання вентилятора, температурних показниках і поточних напружених відеокарти.

Адаптивна вертикальна синхронізація і 3D Vision. У відеокарти GTX 680 вперше реалізована технологія адаптивної вертикальної синхронізації. Тепер вертикальна синхронізація включається і вимикається автоматично саме тоді, коли це потрібно, в залежності від частоти оновлення зображення на дисплеї і частоти кадрів в комп’ютерній грі, допомагаючи запобігти відповідні затримки відображення.

Як і багато інших сучасних відеокарти на базі графічних процесорів NVIDIA, ASUS GTX 680 підтримує технологію NVIDIA 3D Vision, яка дозволяє насолоджуватися в комп’ютерних іграх стереоскопічним зображенням.

Очікувана дата початку поставок відеокарт – 9 квітня, роздрібна ціна складе 540 $.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Рекорди швидкості з відеокартою ASUS GTX 680
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *