Розкрито подробиці про планшет iPad Pro від Apple

iPad Pro

Планшет iPad Pro

Інсайдери в компанії Apple люб’язно поділилися з усім світом подробицями про новий планшетному комп’ютері iPad Pro, до анонса якого залишається кілька днів. Як стало відомо, планшетів буде два, і кожен отримає по чотири модифікації.

Дві версії iPad Pro отримають модуль LTE, а дві інші обійдуться без нього. З’явиться новий екран в стилі iPhone XS, але без вирізу, порт USB-C для підключення до зовнішніх моніторів і виведення на них картинки в форматі 4К, і фронтальна фотокамера з Face ID для розпізнавання осіб. Знайдеться місце і для нового роз’єму Magnetic Connector – його розмістять на задній панелі. Словом, iPad Pro 2018 року виявиться цілком сучасним планшетом, особливо на тлі раніше випущених моделей. Однак слід зважати на той факт, що планшети стали нішевими пристроями – попит на них впав до мінімуму зважаючи на конкуренцію з боку смартфонів.

Що ж до Айпадів, то вони і зовсім будуть продаватися дуже невеликими тиражами, оскільки ціна iPad Pro 2018 напевно виявиться дуже і дуже високою в порівнянні з аналогами. Точні ціни інсайдери поки не називають, як і дату анонса, але планшет абсолютно точно покажуть громадськості вже в поточному місяці. Нагадаємо також, що в листопаді стартує продаж смартфона iPhone XR, самого доступного в сучасній лінійці яблокофона.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *