Розумний годинник Kreyos Meteor з голосовим і жестовим управлінням

Розумний годинник Kreyos Meteor

Досить цікава розробка з’явилася на сайті IndieGoGo для збору коштів, необхідних для запуску в масове виробництво. Розробка являє собою «розумні годинник» Kreyos Meteor з можливістю управління жестами і голосом.

Новий годинник відрізняються стильним дизайном і відносно широким функціоналом, орієнтованим на спорт. Годинник оснащений 1,26 дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 114? 168 пікселів, ємність вбудованого акумулятора становить 150 мАг, за словами розробників, його вистачить майже на тиждень автономної роботи. Корпус годинника успішно протидіє проникненню всередину води. Автори випустили інструментарій SDK для створення додатків, кілька додатків вже встановлено. Kreyos Meteor можна використовувати як доповнення до смартфону, по суті, вони являють собою bluetooth приймач або гарнітуру, завдяки вбудованому мікрофону і динаміку. Додатково годинник оснащені технологією бездротового зв’язку ANT/ANT + і Bluetooth (2.1 і 4.0), є гіроскоп, акселерометр, система вібруванням, 4 кнопки управління.

Годинники Kreyos Meteor вже зібрали мінімально необхідну суму, необхідну для початку масового виробництва, для замовлення потрібно викласти 120 доларів, причому продавати їх будуть за 170 доларів. Перші партії годин будуть готові вже в жовтні цього року.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *