Розумний годинник Sony SmartWatch 2 SW2 з технологією захисту передачі даних

Розумний годинник Sony SmartWatch 2 SW2

Sony Mobile Communications нову модель так званих «розумних годин» Sony SmartWatch 2 SW2. Виробник позиціонує даний пристрій, як додатковий екран для Android-смартфонів.

Новинка має стильний дизайн, високотехнологічну начинку і цілий ряд корисних додатків. Одне з головних переваг даного пристрою – відповідність стандарту IP57, що дозволяє використовувати годинник під час дощу, а також не боятися пилу. Основні функції годин полягають у взаємодії з Android пристроями, завантаживши набір додатків SmartWatch, користувач отримає безліч додаткових функцій в свій годинник, аж до того, що не потрібно брати в руки свій смартфон для перегляду вхідної інформації. На відміну від перших версій «розумних годин», дана модель може похвалитися підтримкою технології NFC. Годинники SmartWatch 2 SW2 оснащені сенсорним дисплеєм з діагоналлю 1,6-дюйма при дозволі 220×176 пікселів. Зв’язок з іншими пристроями забезпечується технологією Bluetooth 3.0, ємність акумулятора дозволяє користуватися годинником протягом 5-6 днів.

Варто зазначити, що годинник може сполучатися з Android пристроями версії 4,0 і вище. Зарядка здійснюється через USB інтерфейс. Габаритні розміри Sony SmartWatch 2 SW2 складають 41,6×41,1×9 мм, а вага 23,5 грам. Fitness Poisk – фітнес клуби, тренажерні зали, бойові мистецтва це одне з тих місць, де можна буде використовувати розумні годинник. Купити годинник можна буде на початку осені.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Розумний годинник Sony SmartWatch 2 SW2 з технологією захисту передачі даних
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *