Розумний годинник Google Pixel Watch в цьому році представлений не буде

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch

Якщо ви один з тих, хто очікував появи в продажу восени нинішнього року перше розумних годин компанії Google, то у нас є для вас не дуже приємні новини на цю тему.
Компанія Google офіційно спростувала стійкі чутки, досить давно ходили в Мережі, про те, що в жовтні цього року разом зі смартфонами Google Pixel 3 і Google Pixel 3 XL будуть також представлені і розумні годинники Pixel Watch.

Про це повідомляє джерело, сайт TomsGuide, який заявляє, що замість цього корпорація зосередиться на розвитку «екостістеми Wear OS».
Очікувалося, що перший розумний годинник Google, про підготовку до випуску повідомляли такі авторитетні джерела безлічі вельми достовірних витоків про новинки мобільного ринку, як Еван Бласс (Evan Blass) і Роланд Квандт (Roland Quandt), будуть виконані на базі нового процесора Qualcomm Snapdragon 3100, спеціально створеного для пристроїв подібного типу.

Схоже, що подібні плани у Google все-таки були, але тепер компанія вирішила відмовитися від них. Як повідомив в інтерв’ю TomsGuide керівник напрямку по розробці Wear OS – Майлз Барр, компанія поки не готова до такого пристрою і хоче зосередити всі зусилля на підтримку своїх партнерів в цій галузі.

З одного боку новини невтішні, а з іншого боку у нас з’явилася надія, що вже в самому найближчому майбутньому фірмова операційна система Google для носяться пристроїв Wear OS отримає чергові зміни в кращу сторону.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *