Розумний годинник LG Watch W7 працює на Wear OS

LG Watch W7

Смарт годинник LG Watch W7

Відбувся анонс нових розумних годин LG Watch W7 на базі прошивки Wear OS від Google. Ще недавно ці програми було відомо як Android Wear OS, і за останній час воно стало більш функціональним.

У LG Watch W7 поєднуються аналогові і розумні годинник – є і стандартні стрілки, і круглий екран на 1,2 дюйма в діаметрі з дозволом 360х360 точок, так що всі будуть задоволені. Годинки виглядають дуже і дуже стильно, і всередині них є маса всього цікавого – роз’єм USB-C, барометр, висотомір, електронний компас, батарея на 240 мАг і модулі Bluetooth 4.2 і Wi-Fi 802.11n. Заряду акумулятора вистачає на 4 дні роботи, а якщо користуватися тільки аналогової складової, то розрядиться він лише через 100 днів.

Годинники LG Watch W7 стоять 450 доларів США і важать 80 грамів при чималому товщині корпусу 13 мм із захистом від води за стандартом IP68. У них є два величезних недоліки: по-перше, в них відсутня GPS-модуль, по-друге, вони побудовані на дуже старому процесорі Qualcomm Wear 2100, яким вже майже три роки – він дуже сильно застарів. Старт продажів LG Watch W7 відбудеться вже в поточному місяці, але далеко не найсвіжіша начинка і порівняно високий цінник чи позитивно позначаться на зростанні попиту на ці години.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *