Розумний годинник Montblanc Summit 2 отримав новий процесор від Qualcomm

Montblanc Summit 2

Смарт-годинник Montblanc Summit 2

Анонсовано розумний годинник Montblanc Summit 2, аналогів у якого поки що немає. Це перший в світі гаджет, зібраний на базі процесора Qualcomm Wear 3100, представленого всього кілька годин тому.

З одного боку, наявність свіжого CPU, тим більше від Qualcomm, не може не радувати, але з іншого боку, Wear 3100 надто схожий на чіп Wear 2100, якому скоро виповниться три роки. Відмінностей дуже мало, щоб назвати новий процесор революційним – це все той же CPU з більш високою тактовою частотою. Що стосується самого годинника Montblanc Summit 2, то їх анонс не супроводжувався ніякими технічними подробицями – про новинку невідомо зовсім нічого. Виробник не став уточнювати не обсяги пам’яті, ні параметри екрану, словом, годинник залишилися в тіні, і поки що є лише їх офіційні фотографії, і не більше того.

Судячи з усього, годинник Montblanc Summit 2 виявляться настільки ж дорогими, як і перше покоління, а ось начинка їх навряд чи зміниться кардинально, так що увага на них можна не звертати. Перший млинець грудкою, що ж поробиш. Додамо, що Qualcomm Wear 3100 зацікавилися і інші виробники розумних годин, включаючи ASUS і LG, а також Fossil, Louis Vuitton і ряд інших брендів. Реліз Montblanc Summit 2 відбудеться в жовтні цього року.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Розумний годинник Montblanc Summit 2 отримав новий процесор від Qualcomm
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *