Samsung анонсувала свій перший комерційний 8К-телевізор

Q900R Samsung

Компанія Samsung провела показ свого першого комерційного телевізора з підтримкою дозволу 8К. Модель отримала назву Q900R, і її презентація відбулася в рамках міжнародної виставки IFA 2018 у столиці Німеччини.

Телевізор Q900R використовує фірмову технологію QLED від Samsung і дійсно підтримує формат 8К, причому у нього є вбудований штучний інтелект, здатний розтягнути Full HD і 4К до 8К практично без втрати якості зображення. Повірити в це, зрозуміло, непросто, так як тут пахне маркетингом, тобто обманним. Телевізор Q900R представлений у версіях на 65, 75, 82 і 85 дюймів по діагоналі і може похвалитися пікової яскравістю 4000 одиниць. Зрозуміло, є підтримка HDR і навіть HDR 10+, так що все по-дорослому.

Інші специфікації Q900R Samsung поки не розкриває, але показ даного ТВ – це в першу чергу демонстрація можливостей, причому навіть не споживачам, а конкурентам. До слова, Samsung вже 12 років поспіль посідає перше місце на світовому ринку телевізорів, і це дуже цінне досягнення. Q900R, як зазначається, все ж надійде в продаж – його реліз відбудеться в кінці вересня цього року, але далеко не у всіх регіонах світу. В Україні ми його, швидше за все, не побачимо, тому що на тлі стабільної економіки у 99,9 відсотків українців просто не буде грошей, щоб купити його. Вартість Q900R поки не повідомляється.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *