Samsung Galaxy Note другого покоління з гнучким екраном

Samsung Galaxy Note

З’явилася інформація про те, що Samsung Galaxy Note другого покоління може бути оснащено гнучким AMOLED-дисплеєм. Також є інформація, що дисплей міні планшета може бути зігнутим.

З приводу того яким буде зовнішній вигляд Samsung Galaxy Note другого покоління ходять неоднозначні чутки, деякі джерела говорять, що мобільний пристрій буде укладено в гнучкий корпус, який дозволить використовувати гаджет без наслідків для нього. За іншими джерелами, є ймовірність того, що замість скла, яке повинно обволікати дисплей буде пластмасова оправа. Дана органічна основа дозволить зробити Samsung Galaxy Note другого покоління більш тонким, а екран викривленим.

За офіційною інформацією компанії планшет Galaxy Note 2 буде мати 5,5 дюймовий дисплей, створений за технологією Unbreakable Plane Display (UBP). За словами інженерів, таке скло практично неможливо розбити, крім цього його товщина зменшиться на 0,4 мм. Galaxy Note 2 буде оснащуватися чотирьохядерним процесором Samsung Exynos 5250, оперативною пам’яттю ємністю 1,5 ГБ, в якості операційної системи буде використовуватися Android 4,1. Міні планшети будуть оснащуватися камерою на 8 мегапікселів, хоча за іншою інформацією буде встановлена ​​13 мегапіксельна камера, що дозволяє знімати відео Full HD. Для покупця буде доступно два варіанти пристрою, з вбудованою пам’яттю на 16 Гб і на 32 ГБ. І, звичайно ж, її можна буде збільшити за рахунок карт пам’яті microSD

Офіційний реліз Samsung Galaxy Note 2 призначений на кінець цього літа.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Samsung Galaxy Note другого покоління з гнучким екраном
Author Rating
51star1star1star1star1star

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *