Samsung LED Smart TV серії ES9000 новий 75 дюймовий телевізор

Samsung LED Smart TV серії ES9000

Компанія Samsung анонсувала випуск 75-дюймового телевізора Samsung LED Smart TV серії ES9000, який буде представлений на українському ринку. Цей телевізор має повний набір функцій TV від Samsung – це, перш за все технологія інтелектуального керування (голосове керування, управління жестами і розпізнавання осіб), сервіс Smart Content і функцію Smart Evolution, які були представлені у флагманських smart-телевізорах Samsung.

Новинка оснащена технологією Micro Dimming Ultimate – метод локального затемнення, а також Precision Black – передача більш чітких і яскравих кольорів. Ця модель відрізняється більш чітким і високим коефіцієнтом контрастності, зрослим на30%, навіть при відображенні чорних відтінків і 60% рівнем чіткості в порівнянні з попередньою моделлю компанії.

У підсумку, Samsung LED Smart TV серії ES9000 це функціональний телевізор з набором найсучасніших функцій і технологій. Його функціонал дозволяє керувати ним за допомогою голосових команд, а також за допомогою жестів рук, здійснювати навігацію по мережах інтернет. Вбудована вебкамера здатна запам’ятовувати і розпізнавати обличчя, а за допомогою сервісу Smart Hub давати доступ до функціонала телевізора без необхідності введення персональних даних. Серед інших сервісів, доступні сервіс хмарного зберігання даних, «Family Story» і «Fitness» – сервіс сімейного дозвілля і заняття спортом, «Kids» – доступ до онлайн ігор і навчальним сервісів для дітей.

LED Smart TV серії ES9000 з’явиться на ринку в вересні за ціною 35000 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *