Samsung відмовиться від міні-джека

смартфони Samsung

Нові смартфони Samsung позбудуться одного з головних своїх достоїнств – окремого роз’єму під навушники з коннектором 3.5 міліметра. З чуток, відмова від оного почнеться з моделі A8s, тієї самої, що першою в світі отримає екран з круглим отвором під камеру.

Замість міні-джека Samsung буде використовувати симетричний порт USB-C, словом, вона надійде рівно так само, як і більшість інших виробників. Масове випилювання роз’єму почнеться в 2019 році, так що нові флагмани S10 і Note 10 точно будуть без нього. По суті, в наш час це вже майже нічого не змінює – хтось користується бездротовими навушниками, хтось відразу купив гарнітуру з USB-C і не знає бід, а хтось оптом закупив перехідники з USB-C на 3,5 міліметра на AliExpress і продовжує користуватися своїми улюбленими навушниками.

Цілком ймовірно, відмова від міні-джека дозволить Samsung наростити ємність батарей в своїх смартфонах, так як вивільнені місце всередині корпусу потрібно буде чимось зацікавити, але нічого кориснішого більш ємною батареї поки не придумано. Нагадаємо, що найпершою компанією, випив 3,5 мм зі свого смартфона, стала Apple, і зробила вона це не так давно, в 2017 році.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *