Нова відеокарта Sapphire Radeon HD 7970 6GB TOXIC Edition

Sapphire Radeon HD 7970 6 GB TOXIC Edition

З’явилася офіційна інформація компанії Sapphire про вихід нової відеокарти під назвою Sapphire Radeon HD 7970 6 GB TOXIC Edition. Основна фішка нового графічного відеоадаптера – 24 мікросхеми відеопам’яті, розпаяні по друкованій платі (в результаті, загальний обсяг пам’яті типу GDDR5 склав 6 ГБ).

Нова відеокарта працює на базі графічного ядра Tahiti XT з архітектурою Graphics Core Next (GCN), яке включає в себе 2048 потокових процесорів, 128 текстурних блоків і 32 блоки растрових операцій. Пам’ять типу GDDR5, об’єм якої дорівнює 6 ГБ, сполучена з GPU за допомогою 384-бітної шини. Новинка має підвищені в заводських умовах частоти ядра і пам’яті – 1050 і 6000 МГц відповідно.

Як відомо, у референсного зразка частоти рівні 915 і 5500 МГц. Для найвимогливіших користувачів розробники компанії пропонують програмне забезпечення TriXX, яке дає можливість змінювати частоти, швидкістю обертання вентиляторів і напругою. Серед оверклокерських функцій також варто відзначити світлові індикатори на карті для контролю над температурою і дві мікросхеми BIOS.

Система охолодження Sapphire Vapor-X складається з кожуха, двох 92-міліметрових вентиляторів, алюмінієвого радіатора, випарної камери і чотирьох мідних теплових трубок з нікельованим покриттям перетином 6 і 8 міліметрів. Испарительная камера дозволяє більш ефективно передавати тепло від підошви вентиляторів до ребер радіатора.

Для новинки характерна наявність 8 фаз живлення GPU, 3 фаз живлення пам’яті, однієї фази для PLL, польових транзисторів DirectFET і котушок індуктивності з феритовими сердечниками. Додаткове харчування надходить по двом восьмиконтактних роз’ємів. Панель інтерфейсів представлена ​​двома виходами DVI, двома mini Display-Port і одним HDMI.

Ціна нової відеокарти становить 625 євро.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *