Бездротове сховище даних Seagate Wireless Plus для смартфонів і планшетів

Seagate Wireless Plus

На минулій недавно виставці CES 2013 Лас-Вегасі компанія Seagate показала кілька цікавих новинок, серед них мережеве сховище даних Seagate Central і бездротової мобільний накопичувач Seagate Wireless Plus ємністю в 1ТБ. Про перший пристрій ми вже писали раніше, зараз піде мова про Seagate Wireless Plus, виробник охарактеризував новинку, як бездротовий мобільний накопичувач інформації для планшетів і смартфонів, а також пристрій для потокової передачі даних без підключення до мережі інтернет. Накопичувач здатний працювати одночасно з 8 пристроями через підключення по Wi-Fi.

Мобільні пристрої типу планшетів і смартфонів на базі платформ Apple iOS, Android, можуть підключатися до Seagate Wireless Plus через додаток Seagate Media. Також накопичувач можна використовувати для прослуховування музики або перегляду відео на великих панелях телевізорів, використовуючи Apple Airplay, DLNA або додаток, яке було створено спеціально для телевізорів Samsung Smart TV і програвачів Blu-ray.

Seagate Wireless Plus з ємністю 1 ТБ поставляється зі знімним адаптером SuperSpeed ​​USB 3.0 для можливості швидкого доступу до фотографій, відео, музики та документів. Купити даний пристрій можна за 3600 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *