Серія комп’ютерних мишок Delux M618 з вертикальною системою управління

Delux-M618BU

Компанія Delux Technology представила лінійку комп’ютерних мишок Delux M618 з унікальним на сьогоднішній день вертикальним дизайном. Новинка відрізняється відмінними ергономічними якостями і дуже високою чутливістю, з максимальною роздільною здатністю в 2400 dpi у деяких моделей. За словами виробника, новинка буде ідеальним рішенням для користувачів, які багато часу проводять з мишкою в курей – дизайнери, офісний персонал, розробники.

За зовнішнім виглядом можна припустити, що ці мишки Delux M618 більше нагадують джойстик, і в принципі, це справедливо, розробник об’єднав в одному пристрої риси і функціональність цих обох пристроїв. Вертикальна складова маніпулятора покрита прогумованим матеріалом для комфортного контакту з долонею користувача, форма корпусу дозволяє зняти всю навантаження з зап’ястя долоні. Розташування основних і додаткових кнопок мишки дуже зручно і практично.

Лінійка комп’ютерних маніпуляторів Delux M618 на сьогоднішній день представлена ​​трьома серіями, їх об’єднує ідея вертикального дизайну, але кожна серія має деякі технічні особливості

Серія дротових комп’ютерних мишок Delux M618BU, отримала оптичний сенсор і перемикач чутливості на 600 dpi 1000 dpi і 1600 dpi, довжина кабелю складає 1,6 метра.
Серія дротових комп’ютерних мишок Delux M618LU, була оснащена лазерним сенсором і перемикачем чутливості на 1000 dpi, 1600 dpi і 2400 dpi, довжина кабелю також становить 1,6 метра.

Серія бездротових комп’ютерних мишок Delux M618GL оснащена лазерним датчиком, перемикачем чутливості на 800 dpi, 1200 dpi і 1600 dpi. Мишка отримує сигнал від USB конектора на частоті 2,4 ГГц, радіус дії сигналу становить 1,6 метра. Мишка працює від двох акумуляторів типу ААА.

Габаритні розміри моделей всієї лінійки складають 135,5×100×87 мм. Виробником заявлено період зносостійкості кнопок на рівні 3 мільйонів натискань. Точну дату початку продажів і ціну маніпуляторів Delux M618 виробник не уточнює, натякаючи, що це станеться вже скоро.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Серія комп'ютерних мишок Delux M618 з вертикальною системою управління
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *