Серія професійних принтерів для бізнесу HP Officejet Pro X

HP Officejet Pro X

Принтери для бізнесу HP Officejet Pro X

Компанія HP провела в Росії офіційну презентацію нової серії офісних принтерів HP Officejet Pro X для оснащення малих і середніх робочих груп. За словами виробника, нове покоління принтерів, які використовують технологію HP Pagewide, дозволить користувачам і компаніям економити час і скорочувати витрати на друк. Принтери серії HP Officejet Pro X забезпечують професійну якість кольорового друку. При цьому, за даними вони мають HP, в два рази вищу швидкість друку і в два рази нижчу вартість одного відбитка в порівнянні з лазерними принтерами. HP PageWide забезпечує швидкість друку до 70 сторінок в хвилину і вже використовується в пристроях HP Inkjet Web Press. Технологія HP PageWide використовує нерухому голівку має 42 240 сопел шириною на всю сторінку. Завдяки тому, що рухається тільки папір, нова серія принтерів працює швидко, безшумно і надійно.

Картриджі HP 970/971 з пігментними чорнилами забезпечують професійну якість і збереження надрукованих документів, відповідно до стандарту ISO 11798. Високий ресурс картриджів – до 9200 сторінок і ємність лотків на 1050 аркушів дозволяє скоротити час на обслуговування пристрою.

Кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 10,9 см дозволяє виконувати більшість завдань не відходячи від самого принтера, а набір веб-сервісів робить доступ до пристрою можливим з мобільних пристроїв. Пристрої друку Officejet Pro X призначені для оснащення малих і середніх робочих груп (від 3 до 15 осіб) і дозволяють друкувати великі обсяги документації.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *