Серія Ultra HD телевізорів Philips 9708

Серія Ultra HD телевізорів Philips 9708

Компанія TP Vision представила нову серію 9000 Ultra HD телевізорів Philips Smart TV. У серії представлено дві моделі, 65PFL9708 і 84PFL9708, що відрізняються діагоналлю дисплея – 65 і 84 дюйма. Як оещает компанія, новинки пропонують поєднання прийнятною вартістю і дозволу екрану 3840×2160 пікселів (4K). Обидві моделі будуть доступні в Росії починаючи з 4-го кварталу 2013 року. В основі телевізорів Philips Smart TV серії 9000 лежить поєднання панелі, що складається з більш ніж 8 мільйонів пікселів, і продуктивного процесора Ultra Pixel HD, який управляє функціями підвищення якості зображення.

Оскільки доступність відео в форматі Ultra HD все ще обмежена, телевізори забезпечують можливості підвищення якості зображення. Цьому служить технологія Ultra Resolution, яка відкриває переваги формату Ultra HD навіть при перегляді відео з Blu-ray, DVD і ефірного телемовлення, створюючи деталізоване Ultra HD зображення на основі сигналу Full HD. Технологія підвищення якості зображення може бути використана і для обробки контенту таких онлайн-сервісів, як Google Maps і YouTube.

Технологія Micro Dimming Pro і вбудований датчик освітленості дозволяють телевізорів Philips змінювати інтенсивність LED-підсвічування екрану в залежності від зовнішніх умов для досягнення максимально високої контрастності зображення. Крім того, телевізори Philips Smart TV серії 9000 оснащені спеціально розробленими твітерами і сабвуферамі, які доповнюються засобами поліпшення якості звучання.
Новинки отримали і доступ до нових хмарних сервісів Philips Smart TV. Серфінг в світі онлайн-додатків Philips Smart TV став ще більш захоплюючим разом з новими можливостями хмарних сервісів Cloud TV. Зручність введення тексту полегшено пультом ДУ з QWERTY-клавіатурою, що входять в стандартну комплектацію телевізорів Philips Smart TV серії 9000. Вбудований модуль Wi-Fi забезпечує просте бездротове підключення телевізора до смартфонів, планшетів і ноутбуків, що знаходяться в будинку.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *