Що насправді ховається за прозорою панеллю Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Після старту продажів апарату стало відомо, що це не справжні компоненти смартфона, але і не банальна 3D-наклейка.
По всій видимості, в суперечці з приводу прозорості Xiaomi Mi 8 Explorer Edition можна ставити крапку. Сумніви в тому, що останній флагманський смартфон китайської компанії дійсно є прозорим, з’явилися відразу ж після його презентації. Але з’ясувати це вдалося лише вчора, коли пристрій надійшло в продаж.

Не приховуємо, ми теж скептично поставилися до такої незвичайної особливості Mi 8 Explorer Edition, внутрішні компоненти якого були занадто акуратно збудовані на платі. В цілому виглядає таке рішення дуже красиво, але в реальності так не буває.


Китайський інсайдер Ice Universe опублікував у себе на сторінці в Weibo фотографії, які підтверджують, що прозорість Mi 8 Explorer Edition – це фейк.
Те, що ми бачимо через прозору задню панель, насправді являє собою пластину з декоративною друкованою платою, яка прикриває справжні електронні компоненти смартфона. Варто віддати належне Xiaomi хоча б за те, що це не банальна наклейка, як ми собі уявляли. Виробник, звичайно, неабияк постарався, але чи не краще було б замість декоративної плати використовувати корисне місце, наприклад, для більш ємного акумулятора.
Зрозуміло, остаточний вердикт повинні сказати фахівці, які напевно вже займаються розбиранням смартфона, але і без них це очевидно. Досить того, що ця плата не має навіть контактних BGA-майданчиків, тому всі компоненти на ній не взаємодіють між собою. В принципі, плата може бути і справжня, просто не функціональна. В такому випадку Xiaomi дорікнути нема в чому, вона обіцяла прозорість і справжні компоненти – ми їх отримали.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Що насправді ховається за прозорою панеллю Xiaomi Mi 8 Explorer Edition
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *