Шолом ВР Pico G2 побудований на топовом процесорі Qualcomm

Шлем ВР Pico G2

3D шолом ВР Pico G2

Мобільний процесор Qualcomm 835, представлений в 2017 році і обганяє переважну більшість сучасних чіпів по продуктивності, відтепер використовується в складі нового шолома віртуальної реальності Pico G2. Це повністю автономний пристрій, якому не потрібне підключення ні до смартфону, ні до ПК, ні до ігрової приставки.
По суті, це теж смартфон, тільки в дуже оригінальному корпусі. Крім восьмиядерного процесора, у Pico G2 є відразу два екрани IPS з роздільною здатністю 1440×1600 у кожного при частоті оновлення 90 Гц і кути огляду 101 градус. Такий формат дозволить максимально зануритися у віртуальну реальність, що і потрібно від такого роду гаджетів.

Шолом Pico G2 може похвалитися 4 Гб оперативної пам’яті DDR4, штатним накопичувачем UFS 2.1 на 32 гігабайти і слотом під карти microSD, і такий набір дає можливість швидко вантажити ВР-контент і не гальмувати. Слот під карти пам’яті дозволяє мати при собі ще більше цього контенту. Pico G2 виділяється своєю невеликою вагою – в районі 280 грамів проти 470 грамів у того ж Oculus Go, хоча при цьому у нього є батарея 3500 мА на 3 години роботи. У комплект увійшов пульт ДУ з трьома ступенями свободи. Варто новий Pico G2 близько $ 295, і в продаж він надійде в наступному місяці.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *