Сканери Xerox DocuMate 5460 і Xerox DocuMate 5445 для великих компаній

Сканери Xerox DocuMate 5460 і Xerox DocuMate 5445

Компанія Xerox представляє два нових сканера Xerox DocuMate 5445 і Xerox DocuMate 5460, оптимізованих для роботи в великих офісах і компаніях. Новинка оснащена цілим набором функцій і додатків, які спрямовані на підвищення продуктивності і якості роботи сканера.

Сканери мають високу швидкість роботи – 45 стор/хв у Xerox DocuMate 5445 і 60 стр/хв у Xerox DocuMate 5460, оптичним дозволом 600 dpi, малою вагою (менше 4 кг) і компактні габарити, що дозволяють розмістити сканер на офісному столі.

Для зручності роботи з документами в них інтегровані сенсорні датчики, що інформують про подвійне захоплення і заминанні сторінок, а також інтелектуальне програмне забезпечення для обробки зображень. Новинки здатні обробляти матеріали різного розміру і щільності, наприклад, конверти, чеки та пластикові картки, при цьому сканери автоматично уповільнюють швидкість виходу малоформатних листів з лотка, оберігаючи документи від падіння на підлогу.

Програмне забезпечення апаратів сприяє швидкій та ефективній роботі з документами. Так, ПО Visioneer OneTouch дозволяє автоматично сканувати необхідний документ в електронну пошту, «хмара», задану папку на комп’ютері користувача, відправити документ на друк натисненням однієї кнопки або створити готовий текстовий документ у форматі PDF. За допомогою програмного забезпечення Acuity сканер створює відмінні зображення зі складних для сканування документів, наприклад, пом’ятих або контрастних сторінок, коректуючи неточності і виправляючи помилки в передачі кольору. Сканер також оснащений набором рішень компанії-розробника Nuance, що дозволяють швидко і ефективно обробляти PDF-документи, і драйвером друку TWAINTM.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *