Смартфон Google Pixel 3 XL постав на яскравих рендера в різних кольорах

Google Pixel 3 XL

Смартфон Google Pixel 3 XL

Опубліковані рендери флагманського смартфона Google Pixel 3 XL, до анонса якого залишилося менше двох тижнів. Найімовірніше, це остаточний дизайн мобільника, і це дуже сумно.

Якщо у першого покоління Google Pixel була індивідуальна, особлива зовнішність, то вже в другій версії смартфон став схожим на більшість своїх конкурентів. в Google Pixel 3 XL мімікрія посилилася, і тепер попереду цей апарат взагалі не відрізнити від OnePlus 6, Xiaomi Mi 8 і, жах-то який, від торішнього iPhone X. Тут є монобровою самої стандартної форми, і єдиною відмінністю смартфона спереду стала дуже широка за нинішніми мірками нижня рамка екрану.

Ззаду все зовсім сумно – поки інші виробники встановлюють три камери в смартфони середнього класу (Samsung A7), топовий Google Pixel 3 XL хизується всього лише одним модулем, і це вкрай сумно. Так, Гугл знову спробує витягнути все алгоритмами, але в третій раз такий фокус вже не спрацює. Зауважимо, що на рендера мобільник показаний в трьох кольорах – чорному, білому і мятном, з чорним передом у всіх випадках.

Задня панель виконана повністю зі скла, без металу, і тут розташований сканер відбитків пальців, який у смартфона такого рівня вже повинен бути в екрані. Анонс Google Pixel 3 XL відбудеться 9 жовтня поточного року.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *