Смартфон Nokia 9 з п’ятьма тильними камерами показали спереду

Смартфон Nokia 9

Смартфон Nokia 9

У просторі Weibo, китайського аналога Twitter, виявилися високоякісні зображення готується до випуску смартфона Nokia 9, поки не представленого виробником офіційно.

Як очікується, Nokia 9 отримає тильну камеру з п’ятьма об’єктивами з незвичайною компонуванням на зразок барабана револьвера. На рендера, втім, смартфон показаний спереду. Він отримав безрамковий дисплей з округленими крайками. На верхній рамці можна помітити фронтальну камеру. На нижній межі розташувався динамік, мікрофон і порт USB Type-C, а ось 3,5-мм роз’єму для навушників не спостерігається.

Згідно з більш ранніми витокам, наступний флагман Nokia отримає назву Nokia 9, Nokia 10 або навіть Nokia A1 Plus. Йому приписують безрамковий дизайн без вирізу в стилі iPhone X, 5,9-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю Quad HD, топовий процесор Qualcomm Snapdragon 845, 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті і значний накопичувач. Він може стати першим смартфоном Nokia зі сканером відбитків пальців, інтегрованим прямо в екран.

Також подейкують, що смартфон отримає складну основну камеру з безліччю модулів, організованих на задній панелі на зразок барабана револьвера. Така камера може бути створена спільно зі стартапом Light. Орієнтовна вартість Nokia 9 складе 990 доларів США.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Смартфон Nokia 9 з п'ятьма тильними камерами показали спереду
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *