Смартфон Samsung Galaxy Note 9 вибухнув в жіночій сумочці

Samsung Galaxy Note9

Смартфон Samsung Galaxy Note 9

Флагманський смартфон Samsung Galaxy Note9, зовсім недавно надійшов у продаж, отримав вельми схвальні відгуки власників і критиків. Однак сьогодні стався випадок з ряду геть: Note 9 загорівся і вибухнув прямо в сумочці своєї власниці.

За словами постраждалої, вона користувалася Samsung Galaxy Note9, листуючись в соціальній мережі, як раптом той став сильно грітися і в підсумку став надто гарячим. Вона відразу ж прибрала його в сумку, і там телефон почав диміти, після чого і зовсім загорівся і вибухнув. Загасити апарат вдалося лише за допомогою відра води, але гаджет і всі дані в його пам’яті були втрачені безповоротно.

Власниця покійного Samsung Galaxy Note9 подає в суд на Самсунг з метою отримання компенсації за моральну та матеріальну збитки, а сам корейський ТехноГігант поки ніяк не коментує те, що трапилося. Слід зазначити, що це перший зафіксований випадок загоряння Note 9, але це тільки поки – флагман надійшов у продаж лише два тижні тому. Нагадаємо, що два роки тому Samsung випустила модель Note7, яка мала брак в акумуляторі, внаслідок чого вибухала, завдаючи фізичний шкоди своїм власникам і їх майну. Note8 такою проблемою не страждав, але недуги часто виявляються через покоління.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *