Смартфон Samsung Galaxy Note 9 з’явиться на тиждень раніше

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9

Компанія Samsung опублікувала фінансовий звіт, в якому розповіла про різке падіння прибутку на тлі відверто слабких продажів флагманського смартфона S9. Ще б пак, адже він нічим майже не відрізняється від торішнього S8!
На цьому тлі дата релізу нового флагмана Galaxy Note9 була перенесена на істотно більш ранній термін, щоб Самсунг змогла продати більше його копій до релізу нових Apple iPhone 2018. Анонс нового Samsung Galaxy Note9 призначений на 9 серпня цього року, тобто до нього залишилося трохи більше тижні. Продажі ще вчора повинні були початися 24 серпня, проте тепер ця подія призначено на 15 серпня, правда, торкнеться це лише Китаю – в інших країнах смартфон з’явиться лише 24 числа. Проте, КНР є одним з найбільших мобільних ринків в країні, так що все цілком логічно.

Про вартість Samsung Galaxy Note9 точної інформації немає до сих пір – за чутками, його топова версія з 8 Гб ОЗУ і накопичувачем відразу на 512 гігабайтів оцінюється в 1200 доларів США за межами Росії. З точки зору апаратної начинки Note 9 нагадуватиме S9, але його батарея виросте до 4000 мАг, а в корпусі буде місце під фірмовий стилус S-Pen нового покоління. Останній, за чутками, отримає власні акумулятор і модуль Bluetooth, а також мікрофон і динамік, що перетворить його в бездротову гарнітуру.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Смартфон Samsung Galaxy Note 9 з'явиться на тиждень раніше
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *