Смартфон Turing HubblePhone на двох процесорах Qualcomm 855

Turing HubblePhone

Компанія Turing провела попередній анонс свого нового смартфона HubblePhone, який міг би стати найпотужнішим в історії, та тільки він ніколи не вийде. Погляньте на його рендер – не можна не побачити схожість з апаратом з минулого, Nokia N93.
Головною особливістю Turing HubblePhone є наявність у нього відразу двох процесорів Qualcomm 855, на даний момент не представлених, але орієнтованих на флагманські апарати 2019 року. Таких CPU у смартфона буде два, і до них додасться основна камера відразу на 60 мегапікселів. та ще й з 15-кратним оптичним зумом.

Батарей у Turing HubblePhone теж дві – 2800 і 3250 мАг, а сам смартфон виконаний в розкладному форматі з чотирма екранами OLED, два з яких можуть повертатися в різні боки. Смартфону приписують 16 Гб оперативної пам’яті, накопичувач на 1 терабайт і дві ОС – Android і Sailfish OS, підтримку двох SIM-карт і всіх існуючих діапазонів стільникових мереж другого, третього і четвертого поколінь. Само собою, смартфон Turing HubblePhone якщо і вийде, то буде коштувати непристойно дорого – якщо вірити розробникам, то його реліз відбудеться влітку 2020 року, а його ціна складе майже 2800 доларів США.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *