Смартфон з можливістю вимірювання рівня цукру в крові

LifeWatch

Ви, напевно, вже чули про біометричні датчиках? Це технологія впровадження в організм людини електронних приладів, для виконання певних функцій. Цілком можливо, що в недалекому майбутньому такі технології будуть спрямовані на контролювання і підтримку здоров’я людського організму. Ізраїльська компанія LifeWatch вже зробила перший крок до цього майбутнього, правда вони не впроваджували електронні прилади в організм, а створили смартфон на базі операційної системи Android, з цілим набором сенсорів і датчиків, спрямованих на контролювання цілого ряду життєвих показників організму людини. Даний смартфон здатний вимірювати рівень цукру в крові, ступінь насичення крові киснем, аналізувати серцевий ритм, визначати рівень стресу власника, і відсоток жиру в тілі (на рахунок останньої можливості виникає цілком законне питання: ЯК?). Крім дослідницьких функцій, телефон дозволяє створювати різного роду нагадування, наприклад, про необхідність прийому ліків.

Дані вимірювань можуть бути відправлені на віддалений сервер, підключившись до якого можна подивитися результати перевірок і контролю конкретного користувача, природно, все акаунти строго персональні, і отримати до них доступ можна тільки через реєстраційні дані.

Для деяких категорій населення, наприклад, людей хворих на діабет, цей гаджет може стати незамінним супутником життя, полегшити контроль стану і вчасно попередити про небезпеку. Ціна цього смартфона поки невідома, будемо стежити за появою нової інформації про компанії, що випускає такі необхідні гаджети.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Смартфон з можливістю вимірювання рівня цукру в крові
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *