Смартфони Nokia готові до переїзду на Android 9.0 Pie

Google представив фінальну версію мобільної ОС Android 9.0 Pie і вже почав її поширення. Китайський холдинг HMD Global виявився в числі перших, хто вже готовий поставити свіжу прошивку на свої смартфони, так що мобільники Nokia мало не раніше всіх познайомляться з новою операционкой.
І все ж, першим апаратом на Android 9.0 Pie, крім смартфонів Pixel від самого Google, стане Xiaomi Mi Mix 2S, а за ним підуть Sony Xperia XZ2, Essential Phone, Nokia 7 Plus, Oppo R15 Pro, Vivo X21 і OnePlus 6. До списку приєднаються і всі апарати, які підпадають під програму Android One, а їх останнім часом стало дуже багато, і серед них є навіть дешевий Nokia 2.

Якщо розглядати модельний ряд HMD Global, то вже в цьому році Android 9 Pie варто чекати на наступних апаратах: Nokia 7 Plus, Nokia 6 (2018), Nokia 6.1 Plus (Nokia X6), Nokia 5.1 Plus (Nokia X5), Nokia 5.1, Nokia 3.1 і Nokia 2.1. Це стало можливим тому, що свіжі смартфони Nokia працюють на чистому Андроїд і несуть в собі мінімум додатків, що і дозволяє їм оновлюватися без особливих зусиль і цілком собі оперативно. Мобільники від Samsung, HTC, LG, Huawei та інших великих брендів отримають апдейти, в кращому випадку, в грудні цього року, а то і пізніше.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *