Spectre Folio – іміджевий ноутбук від HP

HP Spectre Folio

HP Spectre Folio

Компанія HP анонсувала новий мобільний комп’ютер під назвою Spectre Folio, віднесений до класу іміджевих. Таким його робить, крім загального подібності з Apple MacBook останніх версій, ще й обробка з натуральної шкіри, до того ж це не просто чохол, а складова частина корпусу.

У складеному стані HP Spectre Folio нагадує шкіряний портфель, і в цілому його вигляд йому дуже йде. За характеристиками це цілком непоганий лептоп з процесором Intel Core i5 або Core i7 восьмого покоління і батареєю на 17-19 годин автономної роботи в залежності від обраної версії. Виробник не розкриває всі параметри Spectre Folio, але відомо, що його екран тримає дозвіл Full HD або 1920×1080 пікселів при діагоналі 13,3 дюйма, а на одному з торців його корпусу є кілька портів USB-C. Про наявність повноцінних USB-A роз’ємів інформації немає.

HP Spectre Folio працює на базі ОС Windows 10, і його вже можна купити, правда, поки лише на території США, де він коштує від 1300 доларів за мінімальну версію з процесором Intel Core i5. установка процесора Core i7 обійдеться ще в 200 доларів, а також є можливість додати модуль LTE, який оцінений в ті ж 200 доларів. Вартість Spectre Folio в Росії не встановлена.

Share:
Tagged

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *