Стартували продажі нового геймерського ноутбука Asus ROG G501

Asus ROG G501

Ігровий ноутбук Asus ROG G501

Компанія Asus починає продажі свого нового ноутбука ROG G501. Новинка призначена, перш за все, для геймерів, а також для любителів топового заліза. Цікаво те, що в конфігурації без сенсорного екрану, ноутбук має вагу всього 2,06 кг при товщині 20,06 мм, що робить його одним з найбільш тонких і легких ігрових ноутбуків в своєму класі.

Ігровий ноутбук Asus ROG G501 працює під управлінням потужного процесора четвертого покоління Intel Core i7-4720HQ з чотирма обчислювальними ядрами, обсяг оперативної пам’яті може становити від 4 до 8 ГБ. За обробку графіки відповідає відеоадаптер NVIDIA GeForce GTX 960M в його розпорядженні є 4 ГБ відеопам’яті формату GDDR5.

Дисплей ноутбука ROG G501 виготовлений за технологією IPS має розмір 15,6 дюймів і дозвіл матриці Ultra HD (3840×2160 пікселів) або опціонально з Full HD (1920×1080 пікселів). Система зберігання даних представлена ​​твердотілим накопичувачем з інтерфейсом PCI Express x4, опціонально це може бути той же твердотільний накопичувач з інтерфейсом SATA 6,0 Гбіт/с, або звичайним жорстким диском SATA 6,0 Гбіт/с. Система охолодження ноутбука має в своєму розпорядженні два великих вентилятора, що працюють під управлінням технології Hyper Cool.

Система бездротового зв’язку і передачі даних представлена ​​стандартно модулями Wi-Fi і Bluetooth. Система інтерфейсів має в своєму наявності роз’єм Intel Thunderbolt, який має пропускну здатність 10 Гб/с, що в два рази швидше інтерфейсу USB 3.0.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *