Сучасна геймерская миша Razer Naga 2014

Геймерська миша Razer Naga 2014

Чергову новинку пропонує компанія Razer під виглядом геймерской мишки серії Naga. Нова модель отримала ім’я Razer Naga 2014. За словами розробників, дизайн даної моделі є результатом 4-річної роботи щодо поліпшення ергономіки. При розробці дизайну враховувалися думки і побажання відгукнулися геймерів по всьому світу. Фірмова 12-кнопкова панель для великого пальця Razer Naga 2014 тепер обладнана механічними перемикачами. Натискаючи кнопку, користувач відчуває і чує клацання, в результаті підвищується точність натискань. Тепер їх можна знаходити наосліп. Нове колесо прокрутки має можливість розпізнавання бокового нахилу для більш швидких команд в грі. Всього в мишці передбачено 19 програмованих кнопок, оптимізованих для MMO ігор.

Razer також розробила новий внутрішньоігровий конфигуратор для Razer Naga 2014 на базі Razer Synapse 2.0. Цей конфигуратор дозволяє прямо в грі відкрити вікно налаштувань і швидко змінити призначення клавіш і макроси, не виходячи з гри. Крім того, у новинки оновлена ​​форма, щоб зменшити навантаження на зап’ясті і кисть, а зменшивши площу зіткнення руки і поверхні миші, розробники поліпшили ковзання.

За точність “прицілу” відповідає лазерний сенсор з роздільною здатністю 8200 dpi. Також можна відзначити зелену світлодіодне підсвічування. У фірмовому онлайн-магазині Razer ціна на миша становить 950 гривень, але продажу поки не почалися.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *