Сучасний потужний нетбук One Mix 2 надійшов у продаж

нетбук One Mix 2

Нетбук One Mix 2

Анонсований на початку осені цього року нетбук One Mix 2 сьогодні офіційно надійшов у продаж, і це радісна подія для всіх любителів компактних гаджетів. Мобільний ПК має досить компактні габарити, прямо як найперші нетбуки зразка 2007 року, але начинка в ньому варто цілком доросла.

Екран нового One Mix 2 має діагональ рівно 7 дюймів при дуже тонких рамках і дозволі Full HD або 1920×1080 пікселів, у нього є повноцінна клавіатура, нехай і без блоку NumPad, а також справжня ОС Windows 10 Home від Microsoft і в міру потужний процесор Intel Core m3-7Y30 з мінімальним енергоспоживанням. Крім цього, One Mix 2 отримав справжній SSD-накопичувач місткістю 256 гігабайтів, а обсяг його ОЗУ дорівнює 8 Гб, отже, працювати він буде дуже швидко, і можна хоч 20 вкладок в браузері відкрити – пригальмовувати він не буде.

Вартість One Mix 2 становить близько 800 доларів США при замовленні з Піднебесної, але в ряді інтернет-магазинів на нього діє знижка – в тому ж GearBest його можна купити за $ 630, але акція має певні обмеження. Разом, One Mix 2 – це оптимальний мобільний ПК для тих, хто багато подорожує по роботі і потребує невеликому ноутбуці з потужною начинкою, який зручно брати з собою куди завгодно.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *