Телевізор XBR 4K з 4K Ultra HD

Новий формат відео 4K стає доступним для користувачів, правда, на даний час ці користувачі повинні бути досить забезпеченими в плані грошей. Компанія Sony оголосила про вихід у продаж свого нового телевізора з підтримкою 4K Ultra HD формату з дозволом 3840×2160 пікселів. Компанія назвала нову модель XBR 4K, його ціна становить 24,99 доларів США. У зв’язку з тим, що технологія нова і ще мало поширена, телевізор XBR 4K можуть дозволити тільки найзаможніші верстви населення, політика компанії Sony має намір продати якомога більше число цих телевізорів, для цього, розробники додали в комплект поставки кілька додаткових гаджетів.

Йдеться про планшет Xperia Tablet S, який крім своїх основних функцій, може виконувати функцію пульта керування для телевізора, також в комплекті є медіаресівер з жорстким диском, в якому вже записані фільми в форматі 4K, а також велика кількість відеороликів Red Bull в UHD дозволі .

Крім уже перерахованого, нова модель телевізора оснащена чипом 4K X-Reality PRO three, який, який розтягує відео формату Blue-ray практично до дозволу формату UHD.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *