Тонкий ультрабук з відмінними характеристиками Zeus-M

Zeus-M

Компанія Cyberpower анонсувала новий ультрабук з привабливою назвою Zeus. Незважаючи на те, що це ультрабук, його характеристики сподобаються кожному, їх можна порівняти практично з повноцінним ноутбуком. Cyberpower Zeus-M працює під управлінням операційної системи Windows 7 Home Premium, якщо говорити про начинку, то починати потрібно з двоядерного процесора Intel Core i5-3317U Ivy Bridge з чіпсетом Intel HM77, місця для зберігання інформації виділено 60 Гб, оперативної пам’яті 8 ГБ. Бездротовий зв’язок забезпечується модулями Bluetooth 3.0 і WiFi 802.11b /g/n, також є модуль Ethernet, вебкамера на 1,3 мегапікселя, вбудований мікрофон і динаміки, є три порти USB 3.0.

В даному ультрабуке реалізовані дуже цікаві технології: Intel Smart Connect Technology – періодично оновлює дані пошти, хмарних сервісів і соціальних мереж, Intel Anti-Theft – дозволить включати або відключати загублений ультрабук і активувати його без втрати даних, Identity Protection Technology – підвищує рівень захисту даних і запобігає несанкціонований доступ до облікових записів.

Крім версії ультрабука Zeus-M буде доступна і версія Zeus-M2, вона буде поставлятися зі збільшеною до 16 ГБ оперативної пам’яттю і збільшеним удвічі розміром основної пам’яті.
Купівля ультрабука Zeus-M і Zeus-M2 обійдеться покупцеві в 699 $ і 799 $ відповідно.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *