Toshiba випускає серію жорстких дисків MD04ABA-V з ємністю 5 ТБ орієнтованих на використання в системах відеоспостереження

Вінчестер MD04ABA-V

Toshiba Electronics вирішили зайняти нішу сверхемкостних жорстких дисків, запустивши у виробництво нову серію накопичувачів MD04ABA-V, до складу серії включений 3,5-дюймовий жорсткий диск з об’ємом в 5 ТБ. На жаль, радіти поки що не варто, при великій ємність диска, швидкість обертання шпинделя залишає бажати кращого. Як заявляють розробники, такий диск не підійде для зберігання даних, до яких повинен бути швидкий доступ, наприклад, ігри, кіно, графічні і відео програми. Оптимальна область застосування жорстких дисків MD04ABA-V в системах спостереження, мережевих відеореєстраторах або гібридних пристроях SDVR.

Використання дисків MD04ABA-V в парі з системою відеоспостереження дозволяє зберігати дані одночасно з 32 камер високого дозволу. Разом з новим жорстким диском будуть поставлятися датчики кутових коливань (RV), спільне використання цих новинок, дозволить об’єднати кілька дисків в RAID систему. Велика місткість жорсткого диска серії MD04ABA-V дозволить зменшить розмір мережевого накопичувача RAID. Перші зразки цієї продукції надійдуть в продаж вже в цьому місяці.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *