TP Vision повідомила про випуск двох телевізорів 55PUS9109 і 65PUS9109 з функцією Philips Ambilight

Philips 55PUS9109 і 65PUS9109

Компанія TP Vision – офіційний представник корпорації Philips повідомила про випуск двох нових моделей 4K телевізорів серії 9100. Перший телевізор має діагональ 55 дюймів модель (55PUS9109), а другий – 65 дюймів (65PUS9109). Новинки підтримую багато фірмові рішення компанії, наприклад, підсвічування Philips Ambilight. Також варто відзначити що в якості операційної системи було вирішено використовувати ОС Android, що автоматично дозволяє отримувати доступ до магазину додатків Google Play прямо з екрану телевізора.

Використано, вже стало звичним, рішення, що поєднує в собі особливу конструкцію підставки телевізора і фірмової підсвічування Ambilight. У підсумку виходить, що картинка як би ширяє в повітрі, оточена динамічно змінним підсвічуванням.

В основі роботи Philips 55PUS9109 і 65PUS9109 лежить процесор Perfect Pixel Ultra HD, він дозволяє обробляти відео та фотоконтентом, оптимізуючи і налаштовуючи різкість, деталізацію і глибину зображення. Додаткову підстроювання вищевказаних опцій забезпечує фірмова технологія Ultra Resolution, яка може забезпечувати таку ж деталізацію і чіткість картинки, як в Ultra HD форматі. За глибину чорних і білих відтінків відповідає ще одна технологія компанії – Micro Dimming Premium. Тактова частота телевізорів становить 100 Гц, це дозволяє забезпечувати максимально чітку картинку навіть в найдинамічніших сценах. У комплект поставки включений 50 Вт сабвуфер. Дуже цікавим виглядає рішення компанії про розміщення на зворотному боці пульта дистанційного керування повноцінної QWEERTY клавіатури, а також датчика, що дозволяє використовувати пульт як комп’ютерну мишу. Застосовано рішення голосового управління функціями телевізорів, датчик також вбудований в пульт дистанційного керування. Вбудована камера в панелі телевізора вміє розпізнавати жести користувача і перетворювати їх в запрограмовані команди.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *