У продаж надійшли високопродуктивні SAN масиви Storage S2200 і S3200 від компанії Lenovo

SAN-масиви Lenovo Storage S2200 і S3200

У продаж надійшли дві новинки компанії Lenovo, які раніше були представлені на міжнародній виставці електронної техніки, мова йде про SAN масивах Storage S2200 і S3200. Як і Lenovo 70BJ9007WW, дані пристрої орієнтовані, перш за все, на високонавантажених середовища з трудомісткими навантаженнями.

Комплектація нових SAN-масивів може відрізнятися в залежності від потреб клієнта, це може бути один або два контролера, розміщені в корпусі з форм фактором 2U, що вміщає в себе 12 або 24 диска. При зростанні навантаження або інших потреб SAN-масив може бути збільшений до 96 дисків у моделі Lenovo Storage S2200, і до 120 дисків у моделі Lenovo Storage S3200. Можливості підключення різного устаткування досить різноманітні, підтримуються інтерфейси Fibre Channel, iSCSI і SAS. Що стосується Lenovo Storage S3200, тут є підтримка багато протокольних підключення відразу по декількох різних інтерфейсів, наприклад, Fibre Channel і iSCSI.

Не можна не згадати і явні переваги нових моделей, компанія подбала про забезпечення масивів найдосконалішим ПО на даний момент. Lenovo Storage S2200 і S3200 можуть в автоматичному режимі розподіляти, а також переміщати інформацію з більш низьких рівнів на вищі, тих даних, які більш часто використовуються в поточному часу. Кожні 5 секунд моніторингу дані можуть переміщатися на більш продуктивні диски, що забезпечує підвищену продуктивність і підвищує швидкість обробки даних. Дана технологія отримала назву Intelligent Real-Time Tiering. Якщо говорити про кількісні характеристики нових SAN масивів, то їх продуктивність знаходиться практично на одному рівні з флеш-масивами All-Flash-Array. Швидкість роботи Lenovo Storage S3200 досягає 120 000 операцій в секунду, при цьому вартість новинки в кілька разів менше дорожчих флеш-масивів All-Flash-Array.

SAN-масиви Lenovo Storage S2200 і S3200 вже доступні у продажу, молодша модель доступна за ціною від 3400 доларів, а старша від 6500 доларів відповідно.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *