Ультратонкий телевізор з OLED екраном LG 55-inch OLED TV

LG 55-inch OLED TV

LG 55-inch OLED TV

55-дюймовий телевізор LG на технології OLED є одним з головних оголошень HDTV на виставці CES 2012 в Лас-Вегасі, і якщо ви подивіться відео, ви відразу ж зрозумієте, чому. Яскраві і насичені кольори, мінімальний час відгуку, неймовірно чіткі руху, здавалося б що може бути більш? Компанія LG не зупинилася на цьому і додала в свою нову розробку функцію 3D транслювання. Ефект вийшов приголомшливий, 3D кадри виглядають як справжня реальність, повна відсутність мерехтіння зробило цей телевізор родзинкою виставки.

Говорячи про технічні параметри даного зразка потрібно згадати приємну деталь, лінія обрамлення екрану складає всього 1 мм. Телевізор оснащений двоядерним процесором здатним підтримувати функцію розпізнавання голосу і виконувати голосові команди. Концепт дозволяє виходити в мережу інтернет, переглядати сторінки за допомогою функціонального веб браузера, також він оснащений функцією пошуку.

Очікуваний час виходу даної моделі в масове виробництво планується на перше квартал 2012 року, а ціна такої іграшки складе сягатиме близько 10000 $.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ультратонкий телевізор з OLED екраном LG 55-inch OLED TV
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *