Umidigi випустить доступний смарт-годинник Uwatch

Umidigi

Смарт-годинник Uwatch

Компанія Umidigi, раніше відома як Umi, працює над новим смарт-годиником Uwatch з бюджетного сегменту. Старт продажів новинки відбудеться в середині листопада цього року, а перші кілька примірників будуть розіграні в перших числах листопада.

На даний момент апаратні специфікації годинника Umidigi Uwatch не розкриваються, але навряд чи нас чекатиме щось оригінальне, адже його вартість не перевищить 60 доларів США. Виробник виклав в мережі кілька офіційних рендерів з метою демонстрації дизайну, і він, поряд з програмним забезпеченням, стане головною фішкою цього годинника. Виглядають Umidigi Uwatch цілком стильно, і у них є підтримка змінних ремінців, яких обіцяно відразу кілька вже на момент старту продажів.

Дизайн годинника виконаний в спортивному стилі, а інтерфейс опрацьований з упором на красу і зручність експлуатації. Годинники зможуть замінити собою фітнес-трекер, так як в них є крокомір, лічильник калорій, датчик серцебиття і контролери сну і активності. Umidigi Uwatch вміють управляти плеєром і камерою на смартфоні, відправляти на нього отримані датчиками дані і отримувати з нього повідомлення про дзвінки й повідомлення. Швидше за все, годинник працює на унікальному ПО, отже, про додатки від сторонніх розробників можна навіть не мріяти.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *