Вінчестер Seagate BarraCuda Pro вміщує 14 Тб інформації

Seagate BarraCuda Pro

Вінчестер Seagate BarraCuda Pro

Компанія Seagate представила новий жорсткий диск BarraCuda Pro, орієнтований в першу чергу на корпоративний сегмент ринку. Втім, його зможуть придбати і звичайні споживачі, благо він виконаний в стандартному корпусі і підключається по стандартному інтерфейсу.

Новий Seagate BarraCuda Pro коштує 580 доларів США при покупці за межами Росії, і його ємність становить цілих 14 терабайт. Все вірно: настільки величезний обсяг інформації даний HDD дозволяє вмістити в коробочці розмірами 147×102×26 міліметрів, і це феноменально! Підключається Seagate BarraCuda Pro по SATA III з пропускною спроможністю 6 Гбіт в секунду, а його шпиндель обертається з частотою 7200 обертів на хвилину, що в підсумку дозволяє досягти швидкості передачі даних 250 Мб в секунду.

Звичайно ж, це можливо тільки в ідеальних умовах, однак тут головне не швидкість, а саме місткість, так що Seagate BarraCuda Pro підійде там, хто зберігає не просто багато, а дуже багато інформації. Жорсткий диск поставляється в комплекті з гарантією терміном на 5 років, а час його напрацювання на відмову складає чималі 1 мільйон годин – це дуже і дуже багато. Виробник також оснастив Seagate BarraCuda Pro кеш-пам’яттю об’ємом 256 гігабайт для більшої продуктивності.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *