Водотримка камера Sony Handycam HDR-GW66E

Sony Handycam HDR-GW66E

Водонепроникна камера Sony Handycam HDR-GW66E

Компанія Sony Electronics привезла в Росію нову водонепроникну камеру Sony Handycam HDR-GW66E. Новинка може перебувати під водою, на глибині до 10 метрів протягом години. Також камера захищена від ударів і падінь, попадання всередину бруду і пилу і може працювати при негативних температурах, до -10°C.

Камера оснащена 29,8-мм об’єктивом серії G, з 10-кратним оптичним зумом і CMOS-матрицею Exmor R на 5 Мп, це дозволяє їй знімати відео Full HD якості навіть при недостатньому освітленні. А система стабілізації зображення SteadyShot Active Mode дозволяє уникнути ефекту тремтіння рук, навіть при використанні функції масштабування.

Як видно на зображенні, камера Sony Handycam HDR-GW66E має вертикальну конструкцію, що більш зручно при зйомці в русі. На передній частині корпусу знаходиться додаткова кнопка включення запису відео, така конструкція полегшує зйомку самого себе з витягнутої руки. Виробник подбав про можливість зйомки відео в форматі AVCHD у високій якості для перегляду роликів на великих телевізорах з Full HD дозволом і записи на Blu-ray диски. Sony Handycam HDR-GW66E вже знаходиться у продажу, її вартість становить 10 500 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *