Вийшла глобальна стабільна версія прошивки MIUI 10

MIUI 10

Стабільна прошивка MIUI 10

Компанія Xiaomi повідомила радісну новину – сьогодні почалося поширення стабільною і, головне, глобальної версії прошивки MIUI 10. Першим апаратом на її основі став Xiaomi Redmi Y2, і під нього вже вийшло відповідне оновлення.

З коробки смартфон Xiaomi Redmi Y2 працює на MIUI 9.5 поверх Android 8.1 Oreo, і він же увійшов в число гаджетів, допущених до тестування бета-версії MIUI 10. Стабільна глобалка може бути встановлена ​​на цей смартфон прямо зараз, і вже зовсім скоро підтягнуться й інші пристрою. Серед них виявляться Redmi Note 5 Pro і Redmi Note 5, справжні бестселери.

Якщо ж чекати не хочеться, то певні маніпуляції, описані на 4PDA, дозволять вам завантажити на свій смартфон китайську версію MIUI 10, яка вже доступна для майже що 20 смартфонів від Сяомей. Правда, в повну міру за межами КНР вона працювати не буде, так що є сенс дочекатися виходу глобалкі. Прошивка MIUI 10 відрізняється від MIUI 9.5 в першу чергу дизайном – він сильно перероблений і частково скопійований з iOS 12 від Apple. Також тут є система штучного інтелекту і ряд технічних змін, але нічого прямо-таки революційного MIUI 10 запропонувати, на жаль, не в змозі.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Вийшла глобальна стабільна версія прошивки MIUI 10
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *