Withings показала смарт-годинник Steel HR Sport з механічними стрілками

Steel HR Sport

Під маркою Withings представлені нові вельми цікаві смарт-годинник Steel HR Sport. Модель характеризується наявністю круглого екрану OLED і заодно класичного аналогового годинникового механізму, на який вказує наявність стрілок і циферблата.

Іншими словами, Withings Steel HR Sport – це і розумні, і класичні годинник одночасно, та й дизайн у них теж «гібридний» – одночасно спортивний і традиційний. У плані зовнішності Withings Steel HR Sport копіюють модель Withings Steel HR 2016 року, але навряд чи це можна вважати недоліком. Основні параметри годин виробник поки не розкриває, але, крім стрілок, у них є ще і крихітний додатковий екран, який пов’язаний з фітнес-функціоналом і показує щоденний прогрес.

Також годинник укомплектовані крокоміром, GPS-модулем для визначення відстані, лічильником калорій і іншими стандартними функціями для спортсменів. На додаток до цього, годинник Withings Steel HR Sport можуть похвалитися захистом від води (можна приймати з ними душ і плавати в басейні) і сенсором серцевого ритму, а їх батарея розрахована на 25 днів автономної роботи. Старт продажів нового годинника відбудеться в найближчі дні за ціною 200 євро. Модель Withings Steel HR на момент релізу коштувала 180 євро.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Withings показала смарт-годинник Steel HR Sport з механічними стрілками
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *