Xiaomi Mi 8 Youth і Xiaomi Mi 8 з вбудованим в екран сканером відбитків пальців на підході

Xiaomi Mi 8 Youth

Якщо вірити останнім витокам, то незабаром у нас з’явиться можливість познайомитися з двома новими смартфонами Xiaomi з лінійки Mi 8, перші представники якої: Xiaomi Mi 8 і Mi8 Explorer Edition були представлені в травні нинішнього, 2018 року.
Мова йде про моделі Xiaomi Mi 8 Youth і Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition (редакція з вбудованим в екран сканером відбитків пальців), відомості про яких опублікував сайт mysmartprice.com.
Якщо вірити їм, то Xiaomi Mi 8 Youth, який судячи з найменуванням, буде полегшеною версією смартфона, надійде на ринок у трьох модифікаціях: 4 ГБ / 64 ГБ, 6 ГБ / 64 ГБ, т 6 ГБ / 128 ГБ і наступних кольорах: сірий , золотистий і сіній.Предполагается, що ця модель може отримати процесор Qualcomm Snapdragon 710.
Що стосується Mi 8 Screen Fingerprint Edition, то це явно буде смартфон дорожче (з процесором Qualcomm Snapdragon 845 на борту?), Який отримає дві модифікації: з 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті, обидві з яких матимуть по 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті . Кольори: чорний і золотістий.Ожідается, що ціна Xiaomi Mi 8 Youth буде лежати в межах $ 300, а Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition буде дорожче базової моделі Mi 8.
Коли нам варто очікувати появи новинок у продажу поки невідомо.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *