Xiaomi Mi Band 3 стає найдешевшим фітнес-браслетом

Спортивний трекер Xiaomi Mi Band 3

Чим новіший фітнес-браслет, тим краще він буде справлятися з виконанням своїх завдань. Зовсім недавно, на початку червня, на полиці магазинів надійшов трекер Xiaomi Mi Band 3, який продають на території Китаю за 169 юанів, тобто всього за 700 гривень. Звичайно, це не модель з NFC, запустити яку в продаж обіцяють пізніше, але навіть у звичайній модифікації наручний гаджет може порадувати безліччю корисних функцій, на зразок вбудованого секундоміра і «розумного» будільніка.

Пока що офіційно купити даний пристрій можна лише в Китаї, однак з даного регіону його вже розвезли по всьому світу, завдяки чому тепер купити Xiaomi Mi Band 3 можна навіть в Україні. Спочатку даний трекер продавався в українських магазинах за 1700 – 1900 гривень, однак із зростанням конкуренції ціни значно опустилися вниз. Недавно з’ясувалося, що цей фітнес-браслет нищівно сильно впав в ціні, тому як тепер його продають всього за 790 гривень. За такою низькою ціною придбати цей наручний гаджет можна в безлічі магазинів, деякі з яких навіть продають оригінальні ремінці, які, крім класичного чорного, також бувають червоного і темно-синього кольорів.

Спортивний трекер Xiaomi Mi Band 3 володіє захистом від води і пилу за стандартом IP68, завдяки чому з ним можна сміливо плавати в басейні. Одного заряду батареї при помірному використанні вистачає на 2 – 3 тижні, але потрібно обов’язково оновити прошивку до нової, так як раніше з енергоефективністю були проблеми.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Xiaomi Mi Band 3 стає найдешевшим фітнес-браслетом
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *