Xiaomi почне випуск ігрових навушників Black Shark

Black Shark

Навушники Xiaomi Black Shark

Компанія Xiaomi перетворить серію смартфонів Black Shark в окремий бренд, під яким буде випускати строго ігрові пристрої і гаджет. Крім мобільників, на першому етапі в неї увійдуть навушники і гарнітури.

Найперші геймерские навушники Xiaomi Black Shark отримають коннектор USB-C замість звичайного міні-джека, так що власникам не найсучасніших комп’ютерів і ноутбуків доведеться купувати відповідний перехідник – не факт, що його покладуть в коробку. Гарнітура, за чутками, отримає спеціальне м’яке наголов’я і великі драйвери на неодімових магнітах для якісного звуку, але цілком може статися так, що Xiaomi випустить просто чергові затички і піднесе їх в якості рішення для мобільних геймерів.

Який з варіантів в підсумку виявиться вірним, дізнаємося зовсім скоро – анонс відбудеться на CES 2019 січні нового року в США, де Xiaomi покаже цілий ряд своїх новинок. А зараз серія Black Shark складається з двох однойменних смартфонів, найпотужніший з яких отримав відразу 10 Гб оперативної пам’яті. Вони обидва вже знаходяться у вільному продажі, і прямо зараз їх можна виписати з Піднебесної за цілком прийнятною ціною.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *