Xiaomi представила гаджет для мандрівників ZMI Travel Assistant Z1

ZMI Travel Assistant Z1

ZMI Travel Assistant Z1

Компанія Xiaomi анонсувала пристрій під назвою ZMI Travel Assistant Z1, яке дуже стане в нагоді кожному мандрівникові або туристові. Це компактний гаджет, в якому поєднуються функції електронного перекладача, стільникового телефону, зовнішнього акумулятора і навіть GPS-трекера.

Крім усього перерахованого, в ZMI Travel Assistant Z1 вбудували навіть голосовий помічник, а перекладач тут знає відразу 16 мов, включаючи англійську та російську. Асистент, правда, знаннями великого і могутнього поки не володіє, але зате він вміє шукати в мережі будь-яку інформацію. Усередині ZMI Travel Assistant Z1, який, до слова, вийшов досить компактним, є акумулятор відразу на 5000 мАг, а також два SIM-слота і підтримка стільникових мереж четвертого покоління, а для зручності набору тексту тут передбачена апаратна клавіатура.

Так, тут немає Android, так що це не смартфон, але ж розумний мобільник у вас і так вже є, а ZMI Travel Assistant Z1 дозволить залишити його в номері готелю і не ризикувати втратити його в незнайомій країні. GPS-трекер, вбудований в ZMI Travel Assistant Z1, не дасть вам заблукати, словом, корисність цього пристрою просто зашкалює. В даний час Xiaomi веде збір коштів на виробництво ZMI Travel Assistant Z1, і всі ті, хто проспонсорують даний проект, отримають гаджет всього лише за $ 50. Вартість після релізу не повідомляється.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Xiaomi представила гаджет для мандрівників ZMI Travel Assistant Z1
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *