Xiaomi представила настільну акустику Mi Bluetooth PC Speaker

Mi Bluetooth PC Speaker

Mi Bluetooth PC Speaker

Компанія Xiaomi розробила настільну акустичну систему Mi Bluetooth PC Speaker, яку запросто можна використовувати як з комп’ютером, так і зі смартфоном. Новинка складається з двох колонок з дуже цікавим дизайном, які здатні підключатися до джерела звуку по дроту і по повітрю через Bluetooth.
Корпус Mi Bluetooth PC Speaker виконаний з міцного алюмінієвого сплаву, і один з сателітів є активним – в нього вбудований регулятор гучності, пов’язаний з підсилювачем. Також тут є і мікрофон, так що колонки можна використовувати як гарнітуру для смартфона. У корпусах варто по одному 50-міліметровому динаміку потужністю по 12 ват кожен.

У режимі Bluetooth Mi Bluetooth PC Speaker можуть працювати на відстані до 10 метрів від джерела сигналу і підтримувати кодеки aptX aptX Low Latency разом з AAC. Колонки можуть підключатися до пристроїв на Android і iOS, що дозволяє використовувати їх в парі з голосовим помічником – виходить свого роду лайтовая розумна акустика. Прикупити Xiaomi Mi Bluetooth PC Speaker можна прямо зараз в білому кольорі корпусу з чорними сіточками динаміків – продаються колонки поки тільки в Китаї за ціною в районі 60 доларів США за пару.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Xiaomi представила настільну акустику Mi Bluetooth PC Speaker
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *